A lakóépületek biztonságáról szervez fórumot Szekszárdon a kormányhivatal
A Tolna Vármegyei Kormányhivatal Tűzvédelmi és Iparbiztonsági Hatósági Főosztálya „Lakóépületek: biztonság mindenek előtt” címmel tájékoztató fórumot szervez.
A szakmai rendezvénynek kormányhivatalunk Szekszárd, Tormay Béla utca 18. szám alatt található előadóterme ad otthont június 30-án (kedden) 10.00 órától.
A program keretében a résztvevők tájékoztatást kapnak a lakóépületekre vonatkozó tűzvédelmi jogszabályi előírásokról, valamint a vármegyében szerzett beavatkozási és ellenőrzési tapasztalatokról.
A fórumra tisztelettel várunk minden érdeklődőt, különös tekintettel a társasházak és lakásszövetkezetek képviselőire, kezelőire, közös képviselőire, valamint mindazokra, akik fontosnak tartják lakókörnyezetük tűzbiztonságának erősítését – mert a biztonság közös felelősségünk és kiemelt értékünk.