Véradással segítettek a kormánytisztviselők
2022. május 20. 11:52
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal ismét csatlakozott az országos Kormánytisztviselői Véradó Hét kezdeményezéshez. Csütörtökön Miskolcon, a hivatal Meggyesalja utcai épületben, - ahol a Népegészségügyi Főosztály kapott helyet, várták az önkénteseket az Országos Vérellátó Szolgálat munkatársai.
Részletek